Kuhmichel - Europe's leading blasting media distributor

Geri dönüşüm

Geri dönüşüm ve hurdaların değerlendirilmesi

Ekolojik sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket KUHMICHEL‘ de özel bir önceliğe sahiptir. Tüm Avrupa genelinde atıkların ekonomik ve çevreci çözümler ile yok edilmesi için tüm müşterilerimize atıkların imhası konusunda kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Hazırlama ve değerlendirmede odak noktalarımız:

  • Mineralli ve metal kumlama malzeme hurdası
  • Zımpara taşı
  • Yanmazlar sanayinden ocak patlayıcıları
  • Seramik ve metal toz boyalar (örneğin plazma tozboya)
  • Zımpara malzemesi üretim tozları

Değerlendirme kavramının oluşturulmasında bir uzman olarak günlük hurda nakliyatlarını gerçekleştiriyor ve bu güne kadar yıllık 10.000 tondan fazla hurda KUHMICHEL tarafından hazırlayıcılara sunulmuştur. Tahminlerimize göre bu geri dönüşüm faaliyeti sonucu yıllık yaklaşık 30.000 t CO2 kazanılıyor – bu mükemmel bir enerji dengesi ve kaynakların korunması adına değerli bir katkıdır.

Kendi bünyemizde büyüyen bir teknik bilgi birikimi ve aynı zamanda kalifiye yeniden değerlendirme tesisleri ile birlikte çalışılmasının sonucu olarak sizlere yeniden değerlendirme konusunda birinci sınıf ve yenilikçi çözümler için rekabetçi teklifler sunabiliyoruz.

Eğer kaliteyi ve ekonomikliği seçer ve çevresel sorumluluk ve süreklilik çerçevesinde bir katkı sağlamak isterseniz KUHMICHEL sizin için doğru yerdir.

Detaylı bilgi talep ediniz veya direkt olarak sorularınızı bize yöneltiniz.